Selam! Markamızı keşfettiğiniz için teşekkürler ve umarım gördüklerinizi beğenirsiniz !?

Ben Özlem Ada Şahin BabyAria markasinin yaratıcısı ve tasarımcısıyım. Bebek ve çocuk giyim üretimi konusunda tutkuluyum.

BabyAria, anne olduktan sonra hayal edip şimdi sizlerle bebeklerimiz ve çocuklarimiz için buluşturdugumuz bir marka oldu. Zamansiz ve çok yönlü, kaliteli, işlevsel ve kolay giyilebilir parçalar tasarlamak için çocuklarimdan ilham aldım. Ayrıca, yarattığım tüm giysilerin, bebeklerimin cildine olduğu kadar çevreye karşı da nazik ve yumuşak olacak malzemelerden ve boyalardan yapıldığından emin olmak istedim. Çocukların masumiyetini ve güzelliğini kutlamak ve en iyi kaliteyi sunduğumuzdan emin olmak için doğal malzemelerden yapılmış ürünler satmaktan gurur duyuyorum.

Temiz ve nötr renk paletleri, koordine baskılar ve unisex parçalar tasarım mantramızdır. Hepimiz sevdiğiniz küçük insanlar için çevre dostu ve sosyal açıdan sorumlu bir şekilde sevdiğiniz güzel kıyafetleri yapmakla ilgileniyoruz. Sloganimiz giysiler dünyayı değiştirmeyecek, onları giyen çocuklar değiştirecek.

Sevgiler


Hello! Thanks for discovering our brand and I hope you enjoy what you see !?

I am Özlem Ada Şahin the creator and designer of the BabyAria brand. I am passionate about baby and children's clothing production.

BabyAria has become a brand that we have dreamed of after becoming a mother and brought you together for our babies and children. I was inspired by timeless and versatile, quality, simple and easy to find pieces. I also wanted to make sure my babies had materials and dyes that would be gentle and gentle towards the environment as well as their skin. I am proud to sell products made from natural materials to celebrate the innocence and beauty of children and make sure we deliver the best quality.

Clean and neutral color palettes, coordinating prints and unisex pieces are our design mantra. We are all interested in making another beautiful eco-friendly and socially responsible clothing for little people. Our motto will not change the world of clothes, what will be given them will change.

With Love
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR